ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

06.11.2018 20:44 Наталка Віюк

35 медалей виграли дзюдоїсти Любомльщини у Ковелі. ФОТО

Діти відчайдушно змагалися

13 золотих та 13 бронзових і 9 срібних медалей вибороли дзюдоїсти Любомльщини на змаганні у Ковелі. Про це розповідає ІА «Кордон»

Любомльчани були неймовірні

У місті Ковелі урочисто пройшло відкриття першості серед учнів, які народилися у 2004-2009 рр. Тут змагалися аж 300 молодих спортсменів з Волинської, Рівненської та Львівської областей.

Але виступ любомльчан був блискучим. Такою злагодженістю та майстерністю вони вибороли перше загальнокомандне місце.

В індивідуальних змаганнях бронзу отримали: Людмила Куць, Христина Матвійчук, Софія Пікульська, Анжела Іваніщук, Яна Новаковська, Арсен Омелянюк, Владислав Жарінов, Нікіта Трубкович, Максим Гуж, Ярослав Тімошко, Ростислав Семенович, Тимур Мохнюк, Арсен Чечель.

Срібні медалі вибороли  Вікторії Гапонюк, Мирославі Шрамко, Вікторії Котович, Назару Козачуку, Дмитру Солодусі, Артуру Олександрову, Ярославу Скаличу, Юрію Шлапіта Оресту Семеновичу.

А перемогли у всіх категоріях:  Кіра Трофімук, Ольга Склянчук, Каріна Зотова, Діана Семченко, Анна Біднюк, Ілля Жарінов, Герман Романюк, Олександр Коцура, Микола Гурко, Вадим Галян і Рустам Мохнюк.

Юний дзюдоїст Артем Півнюк проявив найбільшу витримку. Він переміг не тільки у своїй віковій категорії, а і зі старшими дзюдоїстами теж отримав золото.

До теми:  Змагання на смузі перешкод для дітвори у «Adrenalin City». ФОТО