ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

05.10.2018 22:13 Демчук Инна

Третє місце на міжнародному чемпіонаті України з дзюдо посів юний волинський спортсмен

ХХ Міжнародний турнір – Кубок Польщі «Warsaw Judo Open» відбувся нещодавно в Польщі

Участь у змаганнях взяли і волиняни. Вихованці спортклубу «Торнадо» з Шацька цього річ приймали участь у турнірі п’ятий раз. До цього їм жодного разу не вдавалося зайняти місце на п’єдесталі переможців. Проте цього разу фортуна посміхнулася Самолюку Роману, який виборов «бронзу», інформує Район.Шацьк.

Волинський дзюдоїст переміг представників Польщі, Фінляндії та Білорусії

У четвертому поєдинку отримав поразку від старшого на два роки бельгійського чемпіона. В останньому двобої волинянин впевнено (бій тривав менше однієї хвилини) здобув перемогу у чеського спортсмена. Це й дозволило йому зайняти третє місце п’єдесталу.

«Warsaw Judo Open» найбільший та наймасштабніший чемпіонат з дзюдо в Республіці Польща. У цьому році в турнірі брали участь понад 1 тис 800 дзюдоїстів, що представляли 33 країни Європи, а також Японію, США та Бразилію.

До теми: Перемогу з турніру «Чарівна стрічка 2018» привезли додому луцькі гімнастки.